Donyar Web
صفحه اصلی / وبلاگ /

10 بهترین ابزار مدیریت پروژه فناوری اطلاعات

مزیت اصلی ابزارهای مدیریت پروژه این است که می توانید وظایف را به روشی منظم برنامه ریزی، سازماندهی و تفویض کنید، در نتیجه در زمان صرفه جویی می کنید و کار بیشتری انجام می دهید. در زمان های قدیم، مدیران پروژه مجبور بودند به کاغذ و خودکار بسنده کنند، اما اکنون می توانند از طریق ابزارهای ساخته شده توسط شرکت های نرم افزاری، کارهای بیشتری انجام دهند. بهترین چیز در مورد ابزار مدیریت پروژه این است که می توانید انجام دهید:

برنامه ریزی از قبل
دسترسی به داده های بیشتر
مدیریت زمان
بودجه بندی
به موقع تحویل دهید
جلب رضایت مشتری

به 10 بهترین ابزار مدیریت پروژه که مدیران پروژه امروزه استفاده می کنند، نگاهی بیندازید، این ابزارها بر اساس رتبه بندی آنها قرار می گیرند:

نرم افزار طرح اصلی

یک ابزار تعاملی برای مجموعه پروژه، مدیران کسب و کار و کارمندان تصویر واضحی از تمام پروژه‌های حیاتی که استفاده می‌کنند دریافت می‌کنند. این نرم‌افزار به اندازه‌گیری تنگناهای منابع کمک می‌کند و ظرفیت یافتن بهترین طرح پروژه را دارد که می‌تواند با هدف کسب‌وکار و ROI همسو شود. با Meisterplan می توان هم سرمایه گذاری و هم برنامه ریزی درآمد را با موفقیت انجام داد.

تخته کار

Workboard نام یک برنامه همکاری و بهره وری است که به مدیران کمک می کند تا به اهداف حیاتی برای موفقیت تجاری دست یابند. مدیران به راحتی می توانند اهداف قابل اجرا را ایجاد کنند که به آنها کمک می کند تا برنامه های تجاری را ترسیم کنند و تیم و کارهای آنها را در زمان واقعی نظارت دقیق کنند. این نرم افزار اتصال تلفن همراه عالی و شفافیت مطلق را ارائه می دهد که تیم را قادر می سازد به اهداف دست یابد و آنها را به اشتراک بگذارد (از جمله به اشتراک گذاری حجم کاری). Workboard یک پلت فرم مردم محور است که در زمان صرفه جویی می کند و گزارش های وضعیت را به طور خودکار به روز می کند.

Wunderlist

Wunderlist محبوب است زیرا برای نیازهای حرفه ای و شخصی مناسب است. این ابزار کاملاً قادر است چندین پروژه پیچیده را به طور همزمان تحویل دهد. این نرم افزار به یکی از بهترین نرم افزارهایی تبدیل شده است که هدف آن تکمیل کار و بهره وری بهینه است. چیز دیگری که کاربران در مورد این ابزار دوست دارند این است که یادآورهای فشاری دارد که کارهایی را که باید انجام شود به شما یادآوری می کند. شما می توانید یک سیستم اولویت را تنظیم کنید که در آن یک مورد خاص را “ستاره” کنید و در “فهرست ستاره دار” به ترتیب اولویت نشان داده شود.

نرم افزار TeamGantt

TeamGantt یک نرم افزار بصری برنامه ریزی پروژه است که به شما کمک می کند تا پروژه های خود را برنامه ریزی و نمودار کنید. گزینه ساده کشیدن و رها کردن، مدیریت مراحل مختلف پروژه را برای مدیران آسان تر می کند

با همان سهولت این نرم افزار همچنین به شما کمک می کند چندین پروژه را مدیریت کرده و آنها را متمرکز کنید تا بتوانید به تیم در مورد پیشرفت پروژه و مکان مشاهده چه چیزی اطلاع دهید.

برنامه منطقی

RationalPlan همانند نامش نرم افزاری است که به مدیران کمک می کند تا برنامه ریزی پروژه را به روشی ساده انجام دهند. این ابزار ساده ای است که مدیران تازه کار را راهنمایی می کند تا پروژه ها و اعضای تیم خود را به راحتی مدیریت کنند. این به این دلیل است که نرم افزار همراه با راهنمای دقیقی است که به شما در کل فرآیند مدیریت پروژه کمک می کند. این نرم افزار عمدتا توسط افرادی که در زمینه های مهندسی، خدمات و مشاوره، توسعه نرم افزار، تجارت یا ساخت و ساز کار می کنند استفاده می شود.

فرآیند هدف

Targetprocess یک ابزار نرم افزار بصری است که می تواند مطابق با نیاز شما سفارشی شود. این به روند گردش کار کمک می کند زیرا شما انعطاف پذیری برای پیکربندی بر اساس نیازهای پروژه دارید. این ابزار به ویژه به دلیل توجه فوق العاده آن به جزئیات مورد توجه قرار گرفته است. کاربران در مورد پشتیبانی عالی از مشتری آن هیجان زده اند.

مدیر ذهن

MindManager یک نرم افزار همکاری باورنکردنی است که به شما کمک می کند تمام اطلاعات مربوط به کار خود را در یک مکان مدیریت کنید. اگر می خواهید یک سند خاص را در دریای ایمیل های ارسال شده برای شما ارسال کنید، جستجو آسان است. این نرم افزار برای افرادی که بیشتر کار خود را از طریق ایمیل انجام می دهند بسیار مفید خواهد بود. اگر اکثر اوقات صندوق ورودی کامل دارید، یک ابزار واقعا مفید است. حتی اگر یک فرد به طور طبیعی سازماندهی شده باشید، این ابزار به شما کمک می کند تا ایمیل ها را به شیوه ای حرفه ای مدیریت کنید. این کار گردش کار شما را تسریع می کند، بنابراین لازم نیست چندین ایمیل و اسناد را برای رسیدن به ایمیل درست باز کنید.

پروژه های کار تیمی

Teamwork Projects یک نرم افزار مدیریت پروژه آنلاین است که به دلیل سیستم ذخیره سازی فایل مرکزی خود مشهور است. بله، اکثر نرم افزارهای مدیریتی دارای ویژگی های مدیریت فایل هستند، اما چیزی که Teamwork Projects را منحصر به فرد می کند این است که به شما کمک می کند به تمام فایل های خود از یک مکان مرکزی دسترسی داشته باشید. اگر به دنبال این هستید که همه الزامات به اشتراک گذاری فایل بزرگ خود را در یک برنامه واحد بگنجانید، این بهترین کمک خواهد بود. این ابزار همچنین با بهترین ویژگی همکاری تیمی نیز یکپارچه شده است.

رایک کنید

Wrike یک نرم افزار ابری مدیریت پروژه است و به مدیرانی که باید هر روز یک تیم از راه دور را مدیریت کنند بسیار مفید است. اگر تیم هایی در طول و عرض زمین پخش شده اند دیگر مشکلی نیست، می توانید از Wrike برای اتصال به آنها همیشه استفاده کنید. همه فایل‌های محلی مورد استفاده اعضای تیم را می‌توان تحت یک ابر قرار داد و به شما امکان می‌دهد اطلاعاتی را در دسترس شما قرار دهید.


همچنین یک نرم افزار مبتنی بر ابر با مجموعه ای جامع از برنامه های تجاری. استفاده از این برنامه آسان، مقرون به صرفه است و به فروش مجدد کمک می کند. شما می توانید به راحتی چندین حساب مشتری را با این پلتفرم مبتنی بر وب مدیریت کنید و شفافیت زیادی در تمام معاملات وجود دارد. این باعث افزایش رضایت مشتری و کمک به کسب و کار بیشتر می شود.

ابزارهای مدیریت پروژه می توانند زندگی را آسان تر کنند زیرا به ساده سازی پروژه ها کمک می کنند. مدیران می توانند مشتریان، فاکتورها، اسناد و پروژه های خود را با کمک این ابزار مدیریت کنند. این به شما کمک می کند در تجارت سازماندهی کنید.

لینک کوتاه :
https://donyarweb.ir/?p=2280

مطالب آموزشی روزهای گذشته