Donyar Web
صفحه اصلی / وبلاگ /

10 وبلاگ برتر که هر توسعه دهنده نرم افزار باید بخواند

هر توسعه دهنده نرم افزار باید دنبال کننده مشتاق وبلاگ های نرم افزاری باشد زیرا اطلاعات زیادی در این وبلاگ ها وجود دارد. چه یک تازه کار یا حرفه ای باشید، وبلاگ های نرم افزاری همیشه چیزهای جدید و آموزنده ای را در اختیار شما قرار می دهند. بازدید از این وبلاگ ها شما را از آخرین داستان های ترسناک در صنعت توسعه نرم افزار و همچنین اطلاعات مفید زیادی در مورد روندهای اخیر به روز می کند. ضرب المثلی وجود دارد که “شما همان چیزی هستید که می خوانید”، بنابراین در این وبلاگ ها بخوانید تا به آخرین اتفاقات این صنعت مجهز شوید. البته صدها وبلاگ نرم افزاری در دنیای وب وجود دارد و یافتن چیزی که اطلاعات خوبی به شما بدهد، ترفند تجارت است. در اینجا لیستی از 10 وبلاگ وجود دارد که در اینجا ذکر شده است زیرا آنها از یک جهت متفاوت و منحصر به فرد هستند. این وبلاگ ها را نشانه گذاری کنید و به طور منظم آنها را دنبال کنید:

  1. یک لیست جدا

این وبلاگی است که چندین توسعه دهنده نرم افزار در آن مقاله ارسال می کنند. جالب و محاوره ای است، این وبلاگ را به شدت اختصاص داده و بسیار مفید خواهید یافت. این وبلاگ را دنبال کنید و قوانین سخت و سریع در مورد آخرین قوانین توسعه نرم افزار را یاد بگیرید. یک وب سایت بسیار خواننده پسند با دکمه های ناوبری سریع و تصاویر عالی.

  1. وبلاگ Ray Wenderlich

زمانی که محصولات iOS وارد عرصه توسعه نرم افزار شدند، سهم بازار بزرگی را به خود اختصاص دادند. وبلاگ Ray Wenderlich جامعه ای متشکل از توسعه دهندگان و نویسندگان نرم افزار خبره است که مقالات گسترده ای در مورد توسعه نرم افزار می نویسند و پست می کنند. و آموزش ها مطالب موجود در وب سایت مطمئناً اولین قدم ها را در توسعه نرم افزار و بازی سازان به شما می دهد.

  1. وبلاگ NS

NS Blog توسط Mike Ash وبلاگ عالی برای تازه کارها است. آنها می توانند از Ash، مالک و سایر مشارکت کنندگانی که به طور منظم در وب سایت می نویسند چیزهای زیادی بیاموزند. این یک وبلاگ کاملاً ساده و بدون حاشیه و تخیل است، اما خواندن مطالب آسان است.

  1. اپلیکیشن های وب

Web Appers یکی دیگر از وب سایت های جالب با محتوای آموزنده فراوان است. می‌توانید با پیوستن به این انجمن منبع باز، در مورد حقوقی که می‌توانید به عنوان توسعه‌دهنده نرم‌افزار دریافت کنید یا نحوه ایجاد طرح‌بندی‌ها و بسیاری از اطلاعات دیگر را مطالعه کنید. محتوا دقیق است و به طور مداوم به روز می شود. از این رو، وبلاگی که باید آن را نشانه گذاری کنید و برای مطالعه بعدی ذخیره کنید.

  1. ترسناک کدنویسی

این وبلاگ توسط جف اتوود در میان حلقه توسعه دهندگان به خوبی شناخته شده است که به سختی نیاز به معرفی دارد. این نه تنها حاوی اطلاعات، پرسش و پاسخ مهندسی نرم افزار است، بلکه جنبه خنده دار کدنویسی انسانی را نیز بررسی می کند. محتوای عالی و شوخ طبعی آن چیزی است که افراد را به این وب سایت جذب می کند. ترسناک کدنویسی مملو از اطلاعات است و موضوعات پیچیده با سهولت فراوان و زبانی که حتی افراد مبتدی نیز می توانند دنبال کنند، توضیح داده شده است.

  1. وبلاگ مهندسی تاپتال

زمانی که می‌خواهید دانش ارسال شده توسط مهندسان نرم‌افزار حرفه‌ای را جذب کنید، جایی است که می‌روید. آموزش های کامل و دقیق در مورد جنبه های مختلف مهندسی نرم افزار را می توانید در اینجا بیابید. علاوه بر این، این وبلاگ به شما امکان می دهد برای کار در اینجا درخواست دهید یا یک توسعه دهنده استخدام کنید. یک وب سایت به روز با اطلاعات عالی و به موقع و صدها محتوای مفید که در جای دیگر نخواهید یافت. بنابراین آن را برای استفاده در آینده نشانک کنید.

  1. کد بهتر

Code Better یک سایت وبلاگ نویسی است که در سال 2005 راه اندازی شد و یک انجمن کاملاً فنی، متمرکز و با بازگویی دقیق اتفاقات دنیای نرم افزار است. مقالات عمدتاً مبتنی بر فناوری‌های مایکروسافت مانند سرور Sql، Sharepoint، Biztalk، زبان‌های مبتنی بر شبکه و غیره هستند. مهندسان نرم افزار حرفه ای که مایلند دانش خود را به اشتراک بگذارند و به جامعه توسعه دهندگان کمک کنند تا این مقالات را بنویسند.

  1. WTF روزانه

این وبلاگ در سال 2004 توسط یک توسعه دهنده نرم افزار به نام الکس پاپادیمولیس تأسیس شد و راهنماهایی در زمینه توسعه نرم افزار ارائه می دهد. این وبلاگ همچنین شامل بخشی است که در آن توسعه دهندگان می توانند داستان های ترسناک توسعه کدهای بد و بلایایی که باعث آن شده است را بازگو کنند. اگر می خواهید تجربه خود را با یک کد بد منتشر کنید، اینجاست که می کوبید. مطمئنا، ویرایشگر مقاله شما را بررسی خواهد کرد، اما ارسال تجربه شما قطعا برای توسعه دهندگان دیگر مفید خواهد بود و از انجام اشتباه مشابه جلوگیری می کند.

  1. بلاگ استیو

خواندن مطالب فنی می تواند بسیار خسته کننده باشد. اینجاست که استیو یگ بلاگ رانت آن را جالب، منحصر به فرد و طنز می کند. وبلاگ به طور مداوم به روز نمی شود و ممکن است حاوی اطلاعات فعلی نباشد. اما همچنان حاوی اطلاعات مرتبط در مورد مصاحبه و استخدام توسعه دهندگان نرم افزار و نحوه کار موفقیت آمیز در یک شرکت نرم افزاری است. طنز برجسته او مطمئناً آن را به وبلاگی تبدیل می کند که ارزش نشانه گذاری را داشته باشد.

  1. جوئل در نرم افزار

بر اینکه یک نویسنده فوق العاده خوب بود، جوئل اسپولسکی علاوه Fog Creek Software را از ابتدا راه اندازی کرد و آن را به یک شرکت بسیار موفق تبدیل کرد. روایت او عالی است و پس از خواندن مقالات او انگیزه ایجاد شرکت خود یا خرید از او خواهید داشت. مقالات او با نمونه های پر جنب و جوش است که می توانید با آنها ارتباط برقرار کنید، و رشد و توسعه شرکت خودش بسیار هیجان انگیز و آموزنده است. این یکی را از دست ندهید!

این فهرست به هیچ وجه به ترتیب برتری یا هر ترتیب دیگری درج نشده است. اینها وبلاگ‌هایی هستند که باید آن‌ها را بخوانید تا اطلاعات کاملی در مورد توسعه نرم‌افزار و آموزش‌های چگونه انجام دهید.

لینک کوتاه :
https://donyarweb.ir/?p=2208

مطالب آموزشی روزهای گذشته