Donyar Web
صفحه اصلی / وبلاگ /

15 مزیت تیم از راه دور

وقتی اعضایی در مکان‌های دیگر داشته باشید، چندین مزیت دارد.

مزایای اصلی داشتن یک تیم از راه دور:

1) قیمت

داشتن توسعه دهندگان یا کارمندانی که خارج از کشورهایی مانند هند یا فیلیپین کار می کنند بسیار ارزان تر است.

حتی اگر یک کارمند از راه دور را از طریق یک شرکت خدماتی استخدام کنید، باز هم کمتر از یک عضو معمولی تیم در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا یا بریتانیا پرداخت خواهید کرد.

2) انتخاب بزرگتر

اگر به دنبال استخدام فقط به صورت منطقه ای هستید، ممکن است به یک نیروی کار بسیار محدود دسترسی داشته باشید. اگر منطقه شما حدود 300000 سکنه دارد، ممکن است 1 درصد از این تعداد باشند، یعنی 3000 نفر ممکن است مهارت های تخصصی در یک زبان برنامه نویسی یا یک فناوری خاص مورد نیاز شما را داشته باشند. اما این 3000 متخصص ممکن است قبلاً توسط سازمان های بزرگی که بودجه بیشتری دارند به کار گرفته شده باشند.

اگر شرکتی با 1 تا 50 کارمند هستید، ممکن است در جذب استعدادهای مناسب با مشکل مواجه شوید.

با نگاه کردن به مکان‌های دیگر در جهان، می‌توانید دامنه دسترسی خود را بی‌نهایت گسترش دهید. حتی شهرهای کوچکی در سرتاسر جهان وجود دارد که ممکن است اعضای تیم راه دور مناسبی را که به دنبال آن هستید داشته باشند.

3) مقررات کمتر

ارائه دهنده خدماتی که از طریق آن برنامه نویس یا کارشناس از راه دور را استخدام می کنید، کلیه امور مالیاتی، قانون کار، تجهیزات اداری، کامپیوتر، اینترنت، امکانات و بسیاری موارد مرتبط دیگر را انجام می دهد که در صورت استخدام محلی باید آنها را ارائه دهید.

4) می توانید روی کار خود تمرکز کنید

از آنجایی که تمام امور اولیه (مالیات، کامپیوتر، اینترنت و غیره) در نظر گرفته شده است، می توانید با توسعه دهنده نرم افزار، طراح وب، کدنویس، کپی رایتر یا هر شخص دیگری بر روی کار مورد نظر تمرکز کنید. که یک مزیت بزرگ است.

5) ساعات بیشتر قابل پرداخت

مزیت دیگر، که از نقطه 3 حاصل می شود، این است که می توانید ساعت های بیشتری را صورتحساب کنید که توسط ارائه دهنده خدمات که آن چیزها را تحویل می گیرد ذخیره می شود. نرخ ساعتی شما قطعا بالاتر از بودجه مورد نیاز شرکت فراساحل یا نزدیک خواهد بود.

6) مشتریان اروپایی یا آمریکایی برای کارگران از راه دور بسیار جذاب هستند

در هند، پاکستان و کشورهای مشابه، کار برای مشتریان کشورهایی مانند بریتانیا، ایالات متحده یا آلمان بسیار جذاب است.

کارمندان فناوری‌های پیشرفته و قرار گرفتن در معرض بین‌المللی را که از طریق این فعالیت‌ها دریافت می‌کنند، دوست دارند.

7) فضای اداری کمتر مورد نیاز است

فرض کنید در حال حاضر یک تیم 5 نفره در محل فعلی خود و دقیقاً 5 محل کار دارید. اگر بخواهید با نفر ششم درگیر شوید چه؟ این تنها در صورتی امکان پذیر است که فضای اداری را بزرگتر کنید (در صورت امکان). به احتمال زیاد شما نیاز به اجاره فضاهای اداری اضافی دارید، که ممکن است برای یک عضو تیم دیگر خیلی بزرگ باشد. این بدان معناست که سربار به طور تصاعدی افزایش خواهد یافت.

اما اگر به فروشندگان خارجی در مکان های برون سپاری نزدیک یا فراساحلی نگاه کنید، آنها فضای اداری را فراهم خواهند کرد. بدون نیاز به ایجاد یک فضای کاری اضافی (که مستلزم هزینه‌هایی مانند رایانه‌های اضافی، مجوزهای نرم‌افزار استاندارد، مانیتورها و چندین مورد دیگر) عملاً می‌توانید 20 کارمند بیشتر داشته باشید.

8) زمان کمتری برای مدیریت مورد نیاز است

آیا زمانی را به خاطر می آورید که کارمندتان از کمبود شیر و شکر در چای ساز شکایت کرد؟ آن زمان ها تمام شده است ارائه دهنده خدمات به این موارد رسیدگی خواهد کرد.

این درخواست ها در برخی موارد ممکن است زمان زیادی را به خود اختصاص دهند.

این نکته ای است که نباید هنگام تعامل با تیم های راه دور دست کم بگیرید.

9) الزامات کمتر قانون کار

در کشورهای غربی قوانین سختگیرانه کار وجود دارد. یک اشتباه کوچک در قرارداد کتبی و ممکن است با جریمه های سنگین (در صورت شکایت کارمند از شما) مواجه شوید. در کشورهای آسیایی قوانین کار ملایم‌تر است و از طرف دیگر مستقیماً شامل حال شما نمی‌شود. این بدان معناست که شما حتی نیازی به توجه به آن قسمت ندارید.

10) کاغذبازی کمتر

اگر کارمندی را به صورت محلی استخدام کنید، کاغذبازی زیادی وجود دارد. از قرارداد کاری شروع می شود، تا ارسال فیش حقوقی ماهانه و اسناد مشابهی که باید نگه دارید یا ایجاد کنید.

در بیشتر موارد از شما خواسته می شود که بازدهی ماهانه، سه ماهه یا سالانه در رابطه با امور کارکنان داشته باشید.

برای مثال، اگر یک شریک برون سپاری خارج از کشور در هند دارید، از این کار اضافی اجتناب می کنید.

11) نیاز به کارکنان مدیریت کمتر

وقتی یک استخر بزرگ توسعه‌دهنده در داخل دارید، فقط برای مدیریت آن افراد باید اعضای بیشتری داشته باشید، مانند یک مدیر، یک مدیر فناوری اطلاعات (در برخی موارد، معمولاً به شرکت‌های فناوری اطلاعات برون سپاری می‌شود)، یک مدیر منابع انسانی، سرپرست تیم و غیره

همچنین اگر دسترسی از راه دور به نیروی کار دارید، این یک الزام از گذشته است. شرکت فناوری اطلاعات یا ارائه دهنده برون سپاری از در دسترس بودن این کارکنان اطمینان حاصل می کند.

12) انعطاف بیشتر

اگر آماده پرداخت نرخ ساعتی، هفتگی یا ماهانه بالاتری هستید، شرکت برون سپاری دوره های لغو کوتاه تری از خدمات را امکان پذیر می کند.

به این ترتیب می توانید به راحتی مقیاس را افزایش یا کاهش دهید. کاری که با کارمندان دائمی که به دنبال تعهد طولانی مدت هستند به راحتی امکان پذیر نیست. ارائه‌دهنده خدمات مطمئن می‌شود که منابع فراساحلی یا نزدیک به سایر وظایف قرار می‌گیرند (زیرا کارمندان برون‌سپاری نیز برای فرصت‌های شغلی بلندمدت ارزش قائل هستند).

13) امکان جذب کارشناسان مجرب

در اروپا، اگر یک آژانس کوچک یا یک شرکت نرم افزاری تک نفره باشد، ممکن است به دست آوردن یک مهندس بسیار ماهر دشوار باشد.

اما اگر توسعه‌دهنده یا متخصص در هند باشد، ممکن است از کار برای این شرکت‌های بریتانیایی یا آلمانی خوشحال باشند، زیرا می‌دانند که می‌توانند مهارت‌های خاصی را با کمک این مشتریان بیاموزند.

بنابراین دریافت این نوع متخصصان امکان پذیر می شود.

14) فرآیند استخدام آسان تر است

یافتن استعداد در ایالات متحده آمریکا یا بریتانیا ممکن است 3 تا 6 ماه یا بیشتر طول بکشد. این شامل هزینه های اضافی مانند اشتراک در پورتال های شغلی، آگهی های شغلی و شاید حتی کار با یک آژانس منابع انسانی است که بر اساس کمیسیون کار می کند (آنها از 10 تا 30 درصد از حقوق سالانه را به عنوان کمیسیون در هنگام استخدام توسعه دهنده دریافت می کنند).

این چیزها توسط شرکت راه دور تصاحب می شود. آنها یک تیم استخدام داخلی یا خارجی دارند که به این موارد رسیدگی خواهد کرد. در صورت تخصص، ممکن است از قبل کاندیداهای مناسبی آماده داشته باشند یا در صورت داشتن بازه زمانی لازم، می توانند آنها را پیدا کنند. آنها 2 یا 3 کاندیدا را از قبل انتخاب می کنند که می توانند با شما مصاحبه کنند و متعاقباً استخدام شوند. بنابراین، بخش خوبی از کار توسط شریک شما در آسیا انجام می شود.

15) تبدیل شدن به یک شرکت جهانی

یکی دیگر از عوامل مهم این است که با استخدام در سایر نقاط جهان، به یک شرکت جهانی تبدیل می‌شوید که به ایده‌های مختلف و نظرات گوناگون دسترسی دارد. چشم انداز شما نسبت به حل چالش ها بزرگتر می شود.

نتیجه

مزایا و شاید معایبی نیز دارد (مانند نبودن در یک دفتر). اما مزایا معمولاً بسیار بیشتر از کاستی های این مدل تعامل است.

تجربه شما از همکاری از راه دور چیست؟ دوست دارم از تو خبر داشته باشم.

مقالات جالب:

آموزش ساخت نقشه سایت یا سایت مپ با افزونه yoast seo

نحوه ارزیابی برآورد هزینه نرم افزار (برای افراد غیر فنی)

لینک کوتاه :
https://donyarweb.ir/?p=2041

مطالب آموزشی روزهای گذشته