Donyar Web
صفحه اصلی / وبلاگ /

7 نکته ضروری SEO در تعطیلات

توجه خرده‌فروشان آنلاین: ممکن است برای شروع آماده‌سازی وب‌سایت خود برای تعطیلات خیلی زود به نظر برسد، اما مهم است که به خاطر داشته باشید که مردم خرید آنلاین تعطیلات خود را زودتر از فروشگاه‌های آجری شروع می‌کنند، زیرا زمان زیادی نیاز است. اقلام را از طریق پست دریافت کنید حتی اگر واقعاً قصد خرید آنلاین چیزی را نداشته باشند، مردم دوست دارند از اینترنت برای مقایسه قیمت ها، خواندن نظرات و جستجوی معاملات و تبلیغات ویژه استفاده کنند. اگر این افراد بالقوه را با محتوای مناسب در زمان مناسب ارائه دهید، می توانید از این نوع رفتارها درآمد کسب کنید.

اکنون زمان بسیار خوبی برای شروع بهبود سئوی سایتتان است، بنابراین با شروع تعطیلات، ترافیک جستجوی طبیعی بیشتری را جذب می کند. در اینجا 7 نکته ضروری SEO در تعطیلات ارائه شده است که به شما کمک می کند فروش را در این فصل تعطیلات آینده به حداکثر برسانید.

1. موارد خاص را به عنوان هدایای خوب برای تعطیلات تبلیغ کنید

بسیاری از مشتریان بالقوه از موتورهای جستجو برای دریافت ایده هایی در مورد اینکه چه هدایایی به دوستان و عزیزان خود بدهند استفاده می کنند. با توصیف هر یک از محصولات خود به عنوان هدایای خوب برای مردان، زنان، کودکان، مادران، پدران، مسافران و غیره در برچسب ها و توضیحات، شانس نمایش محصولات شما را در هنگام جستجوی ایده های هدیه افزایش دهید.

2. پیشنهاد حمل و نقل رایگان برای خریداران تعطیلات

مشتریان بالقوه را با ارائه ارسال رایگان برای همه سفارش‌ها به آنها جلب کنید. بسیاری از خریداران به صورت آنلاین خرده فروشانی را جستجو می کنند که ارسال رایگان ارائه می دهند، بنابراین بهینه سازی سایت خود برای کلمه کلیدی “ارسال رایگان” به شما کمک می کند ترافیک و فروش بیشتری ایجاد کنید.

3. درباره ایده های هدیه در وبلاگ خود بنویسید

فهرست های ایده های هدیه را در وبلاگ خود منتشر کنید که محصولات شما را تبلیغ می کند، بنابراین می توانید به مشتریان خود کمک کنید تا هدایای مناسب را انتخاب کنند و در عین حال آنها را تشویق به خرید چیزی از فروشگاه خود کنید. مقالاتی با عناوینی مانند “10 هدیه برتر برای او در سال 2011” و “5 هدیه برای مسافر در زندگی شما” معمولاً در رسانه های اجتماعی جذابیت زیادی دارند.

4. از وبلاگ نویسان برجسته بخواهید اقلام هدیه تعطیلات شما را بررسی کنند

با درخواست از وبلاگ نویسان برجسته برای بررسی اقلام هدیه تعطیلات شما، بک لینک های ارزشمند دریافت کنید و محصولات خود را برای خریداران بالقوه تبلیغ کنید.

5. نقشه سایت XML خود را به روز کنید

اگر مانند بسیاری از خرده فروشان آنلاین هستید، احتمالاً اقلام خاصی را فقط در طول تعطیلات حمل می کنید. مطمئن شوید که اقلام هدیه تعطیلات در نقشه سایت XML شما با به روز کردن آن گنجانده شده است. گزینه دیگر تنظیم نقشه سایت XML ویژه تعطیلات است.

6. تصاویر را بهینه کنید

یکی از تکنیک های سئو که اغلب نادیده گرفته می شود، بهینه سازی تصاویر وب سایت با افزودن زیرنویس و متن جایگزین به آنها است. اگر تصاویر خود را برای کلمات کلیدی مرتبط بهینه کنید، ممکن است بتوانید ترافیک و فروش بیشتری را از طریق جستجوی تصویر جذب کنید زیرا بسیاری از مردم به دنبال تصاویر محصولاتی هستند که قصد خرید آن را دارند.

7. تجربه خرید موبایلی وب سایت خود را بهبود بخشید

تجارت تلفن همراه به طور قابل توجهی در حال گسترش است. در سال 2010، افزایش 300 درصدی در جستجوهای مربوط به خرید در طول فصل تعطیلات وجود داشت. برای استفاده از رشد تجارت موبایل، وب سایت خود را برای جستجوی موبایل بهینه کنید و یک نسخه موبایلی از سایت تجارت الکترونیک خود ایجاد کنید.

لینک کوتاه :
https://donyarweb.ir/?p=1851

مطالب آموزشی روزهای گذشته